REGULAMIN WYPOŻYCZENIA DEKORACJI

CENA

Jeśli chcecie poznać ceny za wynajem dekoracji, zerknijcie na naszego Facebooka lub napiszcie do nas! Ostatecznie każde zapytanie wyceniamy indywidualnie, oferując zniżki dla zamówień łączących kilka rodzajów dekoracji z oferty.

DOSTĘPNOŚĆ TERMINU

Aby sprawdzić dostępność interesującego Was terminu, napiszcie do nas. 

REZERWACJA TERMINU

Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłacie zadatku w wysokości 50% zamówienia.

UMOWA

Umowę zazwyczaj przesyłamy mailowo (oczywiście na życzenie klienta możemy się też spotkać i podpisać ją osobiście). Po podpisaniu umowy i odesłaniu jej skanu przez klienta wysyłamy dane do wykonania przelewu tytułem rezerwacji terminu.

PŁATNOŚĆ

Klient jest zobowiązany do dokonania wpłaty zadatku na rachunek bankowy w terminie 7 dni od podpisania umowy. Brak terminowego uiszczenia płatności skutkuje anulowaniem rezerwacji terminu. Pozostała kwota za wypożyczenie zostaje uregulowana w momencie zwrotu dekoracji.

OKRES WYPOŻYCZENIA

Standardowo umowa wypożyczenia dekoracji obejmuje jeden weekend. Na odbiory osobiste najczęściej umawiamy się w piątki przed weselem, a na zwroty we wtorki po. Termin dostawy i odbioru z sali przedmiotów wielkogabarytowych (napis LOVE, ścianka kwiatów) jest ustalany indywidualnie.

KAUCJA

Przy odbiorze dekoracji pobierana jest zwrotna kaucja w wysokości 100% wartości przedmiotu. Przy zwrocie przedmiotu kaucja jest rozliczana.


REGULAMIN WYKONANIA USŁUGI DEKORACJI

CENA

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Kontaktując się z nami, postarajcie się podać nam jak najwięcej szczegółów dotyczących Waszego ślubu - lokalizację miejsca zaślubin oraz wesela, wielkość uroczystości (przewidywaną liczbę gości), styl jaki preferujecie, Wasze pomysły i inspiracje.

DOSTĘPNOŚĆ TERMINU

Aby sprawdzić dostępność interesującego Was terminu, napiszcie do nas. 

REZERWACJA TERMINU

Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłacie zadatku. Wysokość zadatku jest ustalana indywidualnie, w zależności od zlecenia.

UMOWA

W przypadku akceptacji wyceny przez klienta, zazwyczaj przesyłamy umowę mailowo (oczywiście na życzenie klienta możemy się też spotkać i podpisać ją osobiście). Po podpisaniu umowy i odesłaniu jej skanu przez klienta wysyłamy dane do wykonania przelewu tytułem rezerwacji terminu.

PŁATNOŚĆ

Klient jest zobowiązany do dokonania wpłaty zadatku na rachunek bankowy w terminie 7 dni od podpisania umowy. Brak terminowego uiszczenia płatności skutkuje anulowaniem rezerwacji terminu. Pozostała kwota jest rozliczana w pierwszym dniu roboczym po ślubie.