Jeśli planujesz stół wiejski na swoim weselu, nie może na nim zabraknąć beczki ze swojskim alkoholem! Oferujemy antałki o pojemności 3, 5, 10, 15, 20, 30 i 50 litrów.

beczka dębowa rzeszów wiejski stół bimber

Beczki dębowe przeznaczone są do leżakowania i starzenia wina lub whisky. Wykonywane są ręcznie, przy użyciu tradycyjnych technik bednarskich, z ręcznie wyselekcjonowanego drewna dębowego, sezonowanego na wolnym powietrzu przez min. 3-4 lata. Proces ich produkcji jest całkowicie ekologiczny. Nie są w nim stosowane żadne substancje chemiczne, które mogłyby wpłynąć na jakość przechowywanych trunków. Wszystkie beczki są wypalane w środku na otwartym ogniu. Zabezpieczone są woskiem pszczelim i olejem lnianym. Nie wymagają dodatkowego uszczelniania gdyż klepka jest idealnie dopasowywana w procesie produkcji. Obręcze beczek wykonane są ze stali nierdzewnej. 

W cenie zakupu otrzymujesz podstawę, szpunt, kranik drewniany (w sprzedaży dostępny również kranik mosiężny) oraz instrukcję zalania beczki. Dajemy Ci gwarancję szczelności 12 miesięcy.


Zapraszamy także na naszego Facebooka, gdzie informujemy o aktualnych promocjach.

beczka dębowa rzeszów wiejski stół bimber
beczka dębowa rzeszów wiejski stół bimber
beczka dębowa rzeszów wiejski stół bimber