września 18, 2019 0

ORGANIZACJA ŚLUBU

Zorganizujemy Wasze przyjęcie weselne, nawet jeśli do uroczystości zostało niewiele czasu. Skoordynujemy wszystkie elementy ślubu z wcześniej opracowanym scenariuszem.ŚLUB ALL INCLUSIVE

Jesteście zapracowani i nie macie czasu na samodzielną organizację wesela od A do Z? Na co dzień mieszkacie za granicą, a chcecie zorganizować wesele w Polsce? Zaczęliście samodzielnie planować wesele, ale wybór usług i ślubnych inspiracji okazał się dla Was zbyt przytłaczający? Pomożemy Wam sprostać ślubnej gorączce!


Zorganizujemy Wam idealne przyjęcie weselne. Zaplanujemy harmonogram działań, a później pomożemy wszystko zrealizować. Postaramy się pogodzić Wasze oczekiwania z oczekiwaniami Waszych rodziców. Doradzimy co wybrać aby poszczególne elementy tworzyły spójną całość, a wesele było bajeczne i z klasą!

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU

Zaplanowaliście ślub i wesele, ale boicie się, że wszystko pójdzie nie tak? Chcecie spokojnie cieszyć się swoim Wielkim Dniem, a nie biegać w tę i we w tę i pilnować aby wszystko poszło zgodnie z planem? 

Bez obaw, z nami będziecie spać spokojnie. Sprawimy, że każdy element ślubu będzie zgodny z wcześniej opracowanym scenariuszem. Skoordynujemy wszystkie działania za Was tak aby funkcjonowały jak w szwajcarskim zegarku. Udzielimy Wam pełnego wsparcia w trakcie przygotowań oraz w dniu ceremonii. W sytuacji kryzysowej zareagujemy tak szybko, że nawet nie dostrzeżecie pojawienia się problemu!

WESELE LAST MINUTE

Do wesela zostało niewiele czasu, a Wy jesteście z jego organizacją daleko w tyle? Zależy Wam aby szybko wziąć ślub, a przy tym nie chcecie rezygnować z przyjęcia weselnego? Niebawem staniecie na ślubnym kobiercu, a pewne aspekty wciąż są niedograne i boicie się, że nie zdążycie z wszystkim do ceremonii? Wasz podwykonawca zawalił, a Wy nie wiecie jak "ugasić pożar" i rozwiązać sytuację kryzysową? 

My wyzwań się nie boimy! Pomożemy Wam zorganizować wesele na ostatnią chwilę!